23.04

Стабільність ключових показників СК «Експрес Страхування» підтверджена рейтингом Insurance TOP за результатами 2023 року

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, демонструє стабільність ключових показників фінансової стійкості: активів компанії, власного капіталу та фінансового результату.

За даними впливового професійного рейтингу Insurance TOP за 2023 рік, СК "Експрес Страхування" посилила свої позиції у двадцятці найкращих страхових компаній України за показником «власний капітал», посівши 14-ту сходинку (+3 позиції в порівнянні з минулим роком). Станом на 31.12.23 власний капітал Компанії зріс на 61,7 млн грн (+24,6%) і склав 312 млн грн.


За показником «активи» Компанія піднялась на 5 пунктів, до 15 рядка рейтингу. Порівняно з 12 міс. 2022 року активи СК «Експрес Страхування» зросли на 158,3 млн грн (+25,4%) і становили понад 781 млн грн.

За показником чистого фінансового результату СК понад рік стабільно входить до десятки найкращих страховиків України, згідно рейтингу Insurance TOP.

Зауважимо, що за даними Національного банку України, кількість страхових компаній, які працювали на ринку ризикового страхування станом на 30.12.23 становила 89 СК. За рік кількість страховиків, які працюють на ринку non-life скоротилась на 27 компаній.

 

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 7 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП 10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

З квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками IV кварталу 2023 року Компанія здобула найвищу оцінку з ОСЦПВ («автоцивілки») за даними МТСБУ – «1», що означає, що показники діяльності Компанії знаходяться на високому рівні.