Про автоцентр

Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179 є частиною Української Автомобільної Корпорації. У 1992 році було створено спільне українсько – японське підприємство «Автосаміт ЛТД», яке першим в країні, з перших днів свого створення отримало статуc TASS - авторизоване сервісне підприємство TOYOTA.
СТАТИСТИКА ТА ІСТОРІЯ:
Нашими постійними клієнтами є лізингові компанії, газо-і нафтотрейдери, провідні комерційні банки і провідні підприємства України. З моменту заснування підприємство суворо дотримується дилерських стандартів Toyota щодо продажу автомобілів та обслуговування клієнтів.
На сьогоднішній день Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 є однією з найбільших в Європі станцій сервісного обслуговування автомобілів Toyota і найбільшим дилерським центром в Україні. У 2004 році наше підприємство отримало статус офіційного дилера Toyota. Урочиста церемонія підписання дилерського угоди відбулася 8 жовтня 2004 року.
ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ ТОЙОТА ЦЕНТР КИЇВ «АВТОСАМІТ» НА ХАРКІВСЬКОМУ ШОССЕ, 179 ВЕДЕТЬСЯ В БАГАТЬОХ НАПРЯМКАХ:
 • продаж автомобілів Toyota і їх передпродажна підготовка;
 • продаж автомобілів Toyota в кредит;
 • гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • технічне обслуговування та ремонт автомобілів Toyota;
 • продаж аксесуарів і оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;
 • Тойота Центр Київ «Автосаміт» працює для Вас без вихідних.
АВТОСАЛОН
Тут Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію по кожній з представлених в офіційній дилерській мережі моделей Toyota. Фахівці відділу продажу автомобілів з задоволенням познайомлять Вас з особливостями і технічними новинками автомобілів, запропонують провести тест-драйв, допоможуть підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту.
В автосалоні представлений широкий вибір аксесуарів і додаткового устаткування, які додадуть Вашому автомобілю індивідуальність, та багато супутніх товарів, які можуть знадобитися в дорозі.
З моменту підписання дилерської угоди, основною метою підприємства є якість обслуговування клієнтів. З травня 2005 року в Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 працює відділ по роботі з клієнтами. Ми поважаємо прагнення клієнтів звертатися до нас і з повагою ставимося до кожної думки, будь то конструктивні зауваження або слова подяки. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються, шляхом аналізу оцінок наших клієнтів і швидкого і чуйного реагування на Ваші запити.

Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 неодноразово визнавалася однією з кращих і найбільш динамічно розвиваються компаній країни.

Компанія заслужила визнання не тільки експертів, а й що є найцінніше - колег, партнерів і своїх замовників.

2005 - Переможець національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання Лідер галузі в основному виді діяльності КВЕД 50.2 "Технічне обслуговування і ремонт автомобілів».

2007 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 визнано дилерським центром, що надає найвищу якість обслуговування клієнтів в офіційній дилерській мережі компанії ПІІ «Тойота Україна».

2008 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 визнаний кращим дилерським центром Toyota в Україну (перевага над другим місце в балах більш ніж у два рази).

 

Компанії присуджена премія «Toyota Ichiban European Customer Satisfaction Award» - щорічна премія Toyota, що визначає найкращі дилерські центри в Європі.

2008 - Переможця національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання Лідер галузі в основному виді діяльності КВЕД 50.2 "Технічне обслуговування і ремонт автомобілів».

2009 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 другий рік поспіль визнаний кращим дилерським центром Toyota в Україну. Компанії присуджена премія «Toyota Ichiban European Customer Satisfaction Award» - щорічна премія Toyota, що визначає найкращі дилерські центри в Європі.

2009 - Колектив Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 нагороджений почесною грамотою «За вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової структури в Україні».

2012 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» відзначила 20-річчя роботи на українському ринку.

2017 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» відзначила 25-річчя роботи на українському ринку.

ПЕРЕВАГИ ПОКУПКИ В ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА ТОЙОТА ЦЕНТР КИЇВ «АВТОСАМІТ» НА ХАРКІВСЬКОМУ ШОССЕ, 179:
 • Автомобілі адаптовані до українських доріг і погодних умов;
 • Трирічна гарантія від виробника;
 • Сертифіковане технічне обслуговування та оригінальні запчастини;
 • Нова послуга - Експрес Сервіс на офіційному СТО Тойота Центр Київ «Автосаміт»;
 • Програма підтримки на дорогах - TOYOTA Assistance;
 • Програма Лояльності Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179;
 • Програма "Рання Пташка" від Тойота Центр Київ «Автосаміт»;
 • Програма Trade-In - обмін Вашого авто з пробігом на новий TOYOTA з доплатою;
 • Допомога при виборі оптимальних умов з кредитування та страхування;
 • Відділ по роботі з клієнтами. Співробітники клієнтської служби проінформують Вас про новини компанії, майбутні акції. Ми завжди прислухаємося до Ваших побажань та рекомендацій щодо поліпшення процесу обслуговування.