Обслуговування бензинових паливних форсунок

Чому важлива чистка форсунок та інжектора для вашого авто?

Паливна система автомобіля піддається впливу різних забруднень та відкладень, що можуть виникати через низькоякісне паливо та хімічні сполуки. Особливо вразливі форсунки системи упорскування. При їх засміченні може знизитися продуктивність автомобіля, з'являються проблеми з розгоном та збільшується витрата палива.

 

 

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ:

Обслуговування бензинових паливних форсунок на стенді LAUNCH
Очищення та тестування форсунок шляхом симуляції умов працюючого двигуна
1233.00 грн
Ультразвукове очищення
822.00 грн
Зняття-встановлення без колектора
493.20 грн
Зняття-встановлення з колектором
1233.00 грн
*Вказані ціни не враховують можливих знижок за програмою лояльності Drive2U.
0.00 грн
Очищення форсунок
Чищення бензинової форсунки (за 4 шт. без послуги зняття/встановлення)
1440.00 грн
Чищення бензинової форсунки без зняття (4 шт.)
2660.00 грн
Чищення дросельної заслінки (без послуги зняття/встановлення)
500.00 грн
Адаптація дросельної заслінки
411.00 грн
Заміна паливного фільтру
329.00 грн
Чищення паливного баку (без послуги зняття/встановлення)
1316.00 грн

Як виявити засмічення форсунок?

Засмічення форсунок може мати кілька ступенів важкості: від легкого до критичного. Симптоми можуть включати нерівномірну роботу двигуна, збільшення витрати палива та детонацію.

Основні стадії засмічення інжектора:

  1. Легка стадія засмічення: різниця в продуктивності форсунок становить 5-7%. При малому засміченні особливих проблем з двигуном не виникає. Зазвичай, відбувається збільшення витрати палива на 1-3 літра на 100 км. На поганому бензині може виникнути детонація.
  2. Середня стадія засмічення: різниця в продуктивності форсунок близько 10-15%. На холостому ходу двигун "піддьоргує" (починає працювати не рівномірно). Вихлоп так само стає нерівномірним, з хаотичними ударами. Помітно збільшується витрата палива і погіршується динаміка розгону. З'являється детонація, їдкий неприємний запах з вихлопної труби.
  3. Критична стадія засмічення: різниця в продуктивності форсунок досягає 20-50%. Двигун сильно вібрує (троїть). Один або більше циліндрів можуть взагалі не працювати на холостому ходу. При спробі різкого натискання на педаль газу в корпусі повітряного фільтра можуть лунати звуки. Симптоми перших двох стадій так само присутні у більш вираженій формі.

 

Чому варто регулярно чистити форсунки?

Регулярна чистка форсунок дозволяє зберігати найкращу продуктивність автомобіля. Процедура очищення форсунок рекомендується виконувати кожні 20 000-30 000 км пробігу.

Як проводиться чистка форсунок?

У нас використовуються сучасні та ефективні інструменти для чистки форсунок, зокрема набір для чищення паливних систем бензинових і дизельних ДВЗ PRO-Line GI2011З від G.I.KRAFT та стенд для діагностики та чищення форсунок CNC-605A від LAUNCH

- Набір GI2011З обладнаний двома манометрами (тиcк в балоні і тиск рідини) і регулятором тиску подачі рідини з діапазоном 0-11 бар.

- Стенд CNC-605A від LAUNCH має широкі функціональні можливості, включаючи тест на рівномірність, тест факела розпилення, тест герметичності паливних ліній та інші.

 

 

Наші послуги з чистки форсунок

Ми гарантуємо використання найсучасніших методів інструментів для ефективної чистки форсунок вашого автомобіля. Зверніться до нас для професійної чистки форсунок і переконайтеся у безперебійному функціонуванні вашого автомобіля.

Чистка форсунок та інжектора є важливою процедурою для підтримки продуктивності та ефективності вашого автомобіля.