27.06

Нові навички для нових викликів: емпатія та підтримка клієнтів під час війни

Для кожної людини ДТП – це кризова ситуація, особливо сьогодні, під час війни, коли всі і так перебувають в стані постійного стресу. Розуміючи це, СК «Експрес Страхування, що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, робить все можливе, щоб у разі настання страхового випадку підтримати та заспокоїти своїх клієнтів. А для того, щоб експерти Компанії могли надати клієнтам дійсно професійну психологічну допомогу, СК «Експрес Страхування», організувала для своїх аварійних комісарів спеціальне навчання.

На триденному тренінгу від міжнародної консалтингової компанії DEVELOR UKRAINE аварійні комісари СК «Експрес Страхування» навчилися:

  • як краще зрозуміти потреби людей, що опинилися в критичній ситуації;
  • як правильно реагувати на емоції людей у стресі та вести з ними комунікацію;
  • як морально підтримати людей в критичних ситуаціях, щоб знизити градус напруження.

Знання та навички, набуті на тренінгу, допоможуть експертам Компанії краще розуміти страхи та емоції клієнтів, ставитися до кожного з них ще із ще більшою чуйністю і емпатією.

Крім того, на тренінгу аварійні комісари СК «Експрес Страхування» навчилися технікам самопідтримки та дбайливого ставлення до себе в умовах стресу, який вже став нормою життя. Адже коли ти сам знаходишся у стані перманентної кризи, і при цьому постійно допомагаєш іншим – це дуже серйозний виклик. Нехтування власним психічним здоров’ям та ігнорування власних проблем – це прямий шлях до вигорання. СК «Експрес Страхування», як команда професіоналів, не має права цього допускати, адже це негативно вплине на рівень сервісу, який завжди має бути на висоті!

Співробітники Компанії – це не просто професіонали, не «роботи» чи «боти», які механічно виконують певний набір дій. Це живі люди, які з щирою емпатією ставляться до інших людей, що опинились в складній ситуації. Таке ставлення – головний плюс унікальної сервісної політики СК «Експрес Страхування».

Тож приєднуйтесь до великої сім’ї клієнтів Компанії і відчуйте професіоналізм, компетенцію, оперативність, емоційну підтримку та щиру зацікавленість у вирішенні будь-яких, навіть найскладніших і найбільш стресових проблем.

 

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 7 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП 10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

З квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками IV кварталу 2023 року Компанія здобула найвищу оцінку з ОСЦПВ («автоцивілки») за даними МТСБУ – «1», що означає, що показники діяльності Компанії знаходяться на високому рівні.