Запчастини

0Тут ви знайдете різну корисну інформацію, необхідну для швидкого пошуку необхідних Вам запасних частин. Ми також спробуємо вберегти Вас порадою від купівлі неякісної продукції, яка заполонила наш ринок.

Тойота Центр Київ "Автосаміт"  на Харківському шосе, 179 працює на ринку України з 1991 року. За цей період ми накопичили солідний досвід і можемо сміливо стверджувати, що наші фахівці компетентні в усіх питаннях, що Вас цікавлять. У відділі запасних частин працюють фахівці, які завжди готові надати Вам кваліфіковану консультацію і порекомендувати Вам оптимальний перелік необхідних запчастин. Купуючи у нас запчастини і встановлюючи їх на нашому авторизованому сервісі, 0Ви отримуєте заводську гарантію на запасні частини, тим самим, позбавляючи себе від непотрібних проблем.

Якість оригінальних запасних частин гарантує Toyota Motor Corporation, ретельно контролюючи увесь цикл виробництва комплектуючих і запасних частин, відповідно до своїх найвищих стандартів.

Купуючи високоякісні оригінальні запасні частини Toyota, Ви забезпечуєте собі гарантію довгострокової, безпечної і комфортної експлуатації Вашого автомобіля. Адже тільки Toyota знає усі технічні особливості своїх автомобілів і тільки TOYOTA може виробляти запасні частини,  які на 100% забезпечують правильну роботу усіх вузлів і механізмів автомобіля. Детальнішу 0інформацію про високу якість оригінальних запасних частин Toyota, а також інформацію про різноманітні низькопробні копії, дублікати, підробки, "неоригинал" (як тільки "це" не називають), Ви зможете отримати у нашому салоні за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 179.

Нині ми маємо найбільший склад оригінальних запасних частин в Україні, асортиментний ряд якого налічує більше 10 000 найменувань товару, постійно в наявності. Запчастини на нашому складі ретельно підібрані згідно з Вашими вимогами і аналізом попиту на ринку. Якщо необхідних Вам запчастин все-таки не виявилося на складі, їх можна замовити з центрального складу TOYOTA в Європі. Термін постачання запчастин складає від 10 днів до 3 тижнів. Існує програма термінових авіа-замовлень.

 

Ми працюємо щодня! Подзвоніть нам і ми надамо відповідь на будь-які Ваші питання.

 

Тойота Центр Київ "Автосамит"  на Харківському шосе, 179

Відділ запасних частин

Адреса: м.Київ, Харківське шосе, 179

Режим роботи :

ПН-СБ: 8 :00-21:00

НД: 9:00-20:00

 

тел.:(044) 537-54-52

         (044) 537-54-51

 

E - mail: parts@toyota.kiev.ua