Сервісная станція Тойота Центр Київ «Автосаміт»

на Харьковском шоссе, 179

 

Запрошуємо Вас скористатися нашою новою дисконтною программою для автомобілів до 3-х років (-10% на виконання робіт, -5% на запчастини ) або для автомобілів більше 3-х років  (- 20%  на виконання робіт та  -  10%   на  запчастини)!

Детальніше: http://toyota.com.ua/lprogramm/loyalty або за тел.: (044) 537-54-54.

Сервісна станція Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179 є однією з найбільших станцій по обслуговуванню автомобілів Toyota на території Україні. Загальний обсяг виробничих площ становить:

- Цех технічного обслуговування і ремонту - 870 кв. м  

-Цех кузовного ремонту і фарбування автомобілів - 570 кв.м.  

Оснащеність станції дозволяє проводити весь комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів - починаючи від миття та чищення салону, закінчуючи особливо складними ремонтами. Обслуговування автомобілів здійснюється згідно попереднього запису в зручний час: з 8:00 до 21:00 по буднях і у суботу і з 9:00 до 20:00 у неділю.

Залишити автомобіль для обслуговування Ви можете в будь-який час доби, скориставшись програмою "Рання пташка". 


service

Для зручності відвідувачів у сервісному центрі обладнано кафе і кімната відпочинку з можливістю перегляду телевізійних і відеопрограм, а так само бездротовий інтернет.

 

Фахівці сервісної станції Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179 мають досвід роботи понад 20 років

Їх кваліфікація підтверджена дипломами Toyota Motor Corporation про досягнення автомобільного майстерності різних профілів. 

0При необхідності або за бажанням відвідувача сервісний консультант може проводити власника автомобіля в ремонтну зону, дати технічну консультацію з експлуатації. З метою забезпечення швидкого та якісного технічного обслуговування та проведення ремонту автомобілів Toyota в цехах встановлено сервісне обладнання провідних світових фірм, таких як: MARUMA, ORLANDINI, HOFMANN, 3D стенд регулювання розвал-сходження коліс, стенд расттяжкі кузовів GLOBALJIG, 2 фарбувальних камери METRON і USI.

Велика кількість спеціальних інструментів Toyota дозволяє проводити весь комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів Toyota.

Мийка автомобілів здійснюється з використанням сучасного високотехнологічного обладнання фірми KARCHER. Досвідчені механіки станції, які пройшли навчання у навчальному центрі Toyota Motor Corporatiоn якісно проведуть технічне обслуговування Вашого автомобіля.

Цех ТО і ремонту включає в себе 25 постів, на яких змонтовані 24 підйомника.

0Для здійснення технічного обслуговування і ремонту систем упорскування бензинових двигунів сервісна станція розташовує стендом, який призначений для перевірки та очищення електронно-керованих форсунок кавітаційним методом. Очищення кавітаційним методом якісно чистить форсунки і не чинить на них негативного впливу.

Перевірці підлягають такі параметри інжекторів:

 - герметичність;

- тиск

- відкриття механічних форсунок;

- продуктивність;   

 - якість розпилення.

Якісний і візуальний аналіз характеристик форсунки за параметрами, що перевіряються - це найважливіший діагностичний критерій оцінки причин незадовільної роботи двигуна.

На сервісній станції є все необхідне обладнання для діагностики, заправки і ремонту систем кондиціонування повітря, яке робить можливим своєчасне виявлення витоку хладагента і швидкий ремонт системи. Для шиномонтажу та балансування коліс використовується сучасне обладнання HOFMANN.

У Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179 досвідченими фахівцями здійснюється високоякісна встановлення додаткового обладнання та аксесуарів, аудіо систем і всіх видів охоронних і протиугінних комплексів з попередньою консультацією кваліфікованих експертів.

Тойота Центр Киев «Автосамит» на Харькоском шоссе, 179

СТО: тел.: (044) 537-54-51, 537-54-53

0  Зона очікування для відвідувачів оснащена Wi-Fi доступом до інтернету. Поки Ваш автомобіль знаходиться на сервісі, Ви можете, не втрачаючи часу, попрацювати попрацювати за будь-яким комп'ютером в нашому салоні або зі своїм ноутбуком.Також Ви маєте можливість спостерігати за процесом ремонту власного автомобіля, оскільки у зоні сервісу встановлені відеокамери.

 

Графік роботи СТО:

ПН-СБ: з 8:00 до 21:00 

НД: з 9:00 до 20:00.

тел.: (044) 537-54-51,

         (044) 537-54-53