Тойота Центр Київ «Автосаміт»

 

o company

 

Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 є частиною Української Автомобільної Корпорації. У 1992 році було створено спільне українсько – японське підприємство «Автосаміт ЛТД», яке першим в країні, з перших днів свого створення отримало статуc TASS - авторизоване сервісне підприємство TOYOTA.Статистика та історія:

за 20 років існування здійснено обслуговування понад 150 000 автомобілів Тойота і продано більше ніж 8 000 автомобілів Тойота.

За цей час нашими клієнтами стали: установи МВС України, Служба Безпеки України, Національний Банк України, Митна служба України, Спеціальні підрозділи «Беркут» і «Кобра», Служба охорони Президента України, Державна служба охорони, ФК «Динамо», політики, зірки естради та спорту та інші. Ми маємо досвід співпраці з Міністерством охорони здоров'я за спеціальними автомобілям Toyota для використання їх як швидкої медичної допомоги. Нашими постійними клієнтами є лізингові компанії, газо-і нафтотрейдери, провідні комерційні банки і провідні підприємства України. З моменту заснування підприємство суворо дотримується дилерських стандартів Toyota щодо продажу автомобілів та обслуговування клієнтів.

На сьогоднішній день Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 є однією з найбільших в Європі станцій сервісного обслуговування автомобілів Toyota і найбільшим дилерським центром в Україні.

У 2004 році наше підприємство отримало статус офіційного дилера Toyota. Урочиста церемонія підписання дилерського угоди відбулася 8 жовтня 2004 року.

 

Діяльність компанії Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 ведеться в багатьох напрямках:

- продаж автомобілів Toyota і їх передпродажна підготовка;

- продаж автомобілів Toyota в кредит;

- гарантійне і післягарантійне обслуговування;

- технічне обслуговування та ремонт автомобілів Toyota;

- продаж аксесуарів і оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;

- обмін Вашого авто на новий з доплатою за системою Trade-in.

Тойота Центр Київ «Автосаміт» працює для Вас без вихідних.

 

Автосалон

Тут Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію по кожній з представлених в офіційній дилерській мережі моделей Toyota. Фахівці відділу продажу автомобілів з задоволенням познайомлять Вас з особливостями і технічними новинками автомобілів, запропонують провести тест-драйв, допоможуть підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту.

В автосалоні представлений широкий вибір аксесуарів і додаткового устаткування, які додадуть Вашому автомобілю індивідуальність, та багато супутніх товарів, які можуть знадобитися в дорозі.

З моменту підписання дилерської угоди, основною метою підприємства є якість обслуговування клієнтів. З травня 2005 року в Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 працює відділ по роботі з клієнтами. Ми поважаємо прагнення клієнтів звертатися до нас і з повагою ставимося до кожної думки, будь то конструктивні зауваження або слова подяки. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються, шляхом аналізу оцінок наших клієнтів і швидкого і чуйного реагування на Ваші запити.

 

Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 неодноразово визнавалася однією з кращих і найбільш динамічно розвиваються компаній країни.

Компанія заслужила визнання не тільки експертів, а й що є найцінніше - колег, партнерів і своїх замовників.

2005 - Переможець національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання Лідер галузі в основному виді діяльності КВЕД 50.2 "Технічне обслуговування і ремонт автомобілів».

2007 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 визнано дилерським центром, що надає найвищу якість обслуговування клієнтів в офіційній дилерській мережі компанії ПІІ «Тойота Україна».

2008 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 визнаний кращим дилерським центром Toyota в Україну (перевага над другим місце в балах більш ніж у два рази).

 

Компанії присуджена премія «Toyota Ichiban European Customer Satisfaction Award» - щорічна премія Toyota, що визначає найкращі дилерські центри в Європі.

2008 - Переможця національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання Лідер галузі в основному виді діяльності КВЕД 50.2 "Технічне обслуговування і ремонт автомобілів».

2009 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 другий рік поспіль визнаний кращим дилерським центром Toyota в Україну. Компанії присуджена премія «Toyota Ichiban European Customer Satisfaction Award» - щорічна премія Toyota, що визначає найкращі дилерські центри в Європі.

2009 - Колектив Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179 нагороджений почесною грамотою «За вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової структури в Україні».

2012 - Тойота Центр Київ «Автосаміт» відзначила 20-річчя роботи на українському ринку.

Переваги покупки в офіційного дилера Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179:

1) Автомобілі адаптовані до українських доріг і погодних умов;
2) Трирічна гарантія від виробника;
3) Сертифіковане технічне обслуговування та оригінальні запчастини;
3) Нова послуга - Експрес Сервіс на офіційному СТО Тойота Центр Київ «Автосаміт»;
4) Програма підтримки на дорогах - TOYOTA Assistance;
5) Програма Лояльності Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179;
6) Програма "Рання Пташка" від Тойота Центр Київ «Автосаміт»;
7) Програма Trade-In - обмін Вашого авто з пробігом на новий TOYOTA з доплатою;
8) Допомога при виборі оптимальних умов з кредитування та страхування;
9) Відділ по роботі з клієнтами. Співробітники клієнтської служби проінформують Вас про новини компанії, майбутні акції. Ми завжди прислухаємося до Ваших побажань та рекомендацій щодо поліпшення процесу обслуговування.

Більш детальну інформацію про нашу компанію можна отримати за телефонами:

Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шоссе, 179

 

Відділ продажу автомобілів 

тел. (044)537-54-54, 537-54-50


Відділ продажу автозапчастин:

тел.: (044) 537 54 52

 

СТО
тел.: (044) 537-54-51, 537-54-53


Залишити автомобіль для обслуговування Ви можете у будь-який час доби, скориставшись програмою "Рання пташка".